Chcel by som sa veľmi poďakovať Barborke za jej profesionálny prístup pri mojom zdravotnom probléme s kolenom. Od prvého telefonátu bolo z nej cítiť, že mi chce pomôcť. Následne ako sme sa stretli som jej opísal moje ťažkosti a vedela presne, čo má robiť. Hneď ako sme vyriešili problém postupne prišli cvičenia, ktoré rozhýbali svalstvo. Následne sme zaťažovali viac až kým som jej mohol už len poďakovať za jej pomoc a povedať, že určite, ak by mal niekto problém, tak veľmi rád odporučím. Ďakujem Barborka

Michal Janec
futbalista MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Baška je veľmi ústretová a vždy sme sa ľahko dohodli na termíne. Jej trpezlivé vysvetľovanie môjho problému mi pomohlo pochopiť jeho príčiny a už po dvoch terapiách som pocítil zlepšenie. Platí však, že som musel cvičiť najmä doma cviky, ktoré mi ukázala. Postupne sa môj chrbát zlepšoval a teraz už mi stačí prísť raz za mesiac na preventívne cvičenie. Pridal som do svojho programu aj jogové cviky, ktoré udržujú môj dobrý stav. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Ján Strnad
manažér

Po ukončení rehabilitácie hradenej poisťovňou som hľadala niekoho kto sa mi bude venovať individuálne a pravidelne. Rehabilitácia žiaľ nestačila a koleno bolelo. Slečna Falisová mi dodávala celý čas energiu a spoločne sme to koleno rozhýbali. Teraz už nepociťujem bolesť pri šoferovaní, čo moja práca denne vyžaduje a fungujem normálne. Veľmi mi pomohli nové cviky, s ktorými som sa počas rehabilitácie nestretla. Je veľmi zaujímavé sledovať s akým zanietením táto fyzioterapeutka pracuje. Vrelo odporúčam.

Antónia
obchodná zástupkyňa